Reprezentatívne priestory zámockého hotela sú ideálne na usporiadanie kongresov, pracovných stretnutí, svadieb či rôznych spoločenských podujatí, akými sú napríklad koncerty, plesy či vernisáže. Na ďalšie rôznorodé aktivity sú určené knižnica, Piper klub, salóniky zariadené v historických slohoch a priestor nad strechami zámku s terasou a nádherným výhľadom na široké okolie zámockého hotela.

Kaviareň Arcadia

Jedinečný centrálny priestor spájajúci prvky pôvodnej architektúry s moderným prestrešením zo skla. Zámocká dvorana Arcadia predstavuje koncept podporujúci kvalitu hotelových služieb ako aj architektúry hotela. Je to centrálny reprezentatívny priestor ideálny pre plesy, konferencie a kultúrne podujatia počas celého roka s kapacitou 248 miest pri stolovom sedení a až 400 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia.

Dvoranu je možné zatieniť, v ponuke je tiež plátno na premietanie vo veľkosti 7 x 3 metre.

Župná sieň

Sieň nad hlavným vstupom do zámku s kapacitou 80 miest pri stolovom sedení a 109 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia, vyniká reštaurátorsky zhodnotenou pôvodnou neskorobarokovou freskovou výzdobou autorov viedenského dvora z 2. polovice 18. storočia.

Reštaurácia Rosalia

Zámocká reštaurácia Rosalia s kapacitou 100 miest, ktorá je situovaná v strednej časti pravého krídla sa nachádza v jedných z najstarších priestorov zámku z 13. storočia. Atraktívny priestor mohutných múrov s hlbokými okennými výklenkami uzaviera zaujímavá plochá klenba s bohatou štukovou výzdobou. Priestor zámockej reštaurácie dopĺňa separé salónik s veľkým okrúhlym stolom pre 10 hostí.

Komora Haličského kráľovstva

Salónik je zariadený nábytkom v rokokovom štýle. Nesie v sebe prvky architektúry z 18. storočia, pretože táto reprezentatívna časť zámku bola podobne ako Župná sieň pristavaná neskôr. Priestor je vhodný na privátne stretnutia či rokovania až do kapacity 48 osôb pri divadelnom usporiadaní. Súčasťou vybavenia sú aj keramické kachle.

Administratívne členenie Haličského kráľovstva v roku 1775

Administratívne členenie Haličského kráľovstva v roku 1804

Všeobecná mapa krajín Habsburskej monarchie v roku 1825

Fyzicko-geografická a dopravná mapa Haličského kráľovstva v roku 1910

Vináreň Nicolaus s letnou terasou

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, dvoma salónikmi, tanečným parketom a biliardom poskytne miesto pre 100 hostí. V letnom období pribudne k vinárni letná terasa s 80 miestami na sedenie.

Piper klub

Útulný klub s krbom zariadený anglickým koženým nábytkom v štýle Chesterfield poskytuje priestor pre 22 hostí. Návštevníci si môžu vo fajčiarskom salóniku vychutnať chuť dobre spracovaného tabaku a chvíle spríjemniť dúškom kávy alebo kvalitným koňakom.

Knižnica

Miestnosť knižnice s kapacitou 10 miest je zariadená knižnicovou zostavou a nábytkom v anglickom štýle. Je ideálnym priestorom pre súkromné stretnutia, nerušené porady a diskrétne rozhovory, ktorých pokojnú atmosféru dotvára tlejúci oheň v krbe.

Bar Kupola

Bar na najvyššom poschodí ponúka príjemné posedenie v útulnom strešnom priestore pre 20 hostí. Terasa poskytuje miesto na sedenie pre 40 hostí, ktorí si môžu vychutnať jedinečný výhľad na široké okolie až na Nízke Tatry.