Reprezentatívne priestory zámockého hotela sú ideálne na usporiadanie svadieb či významných rodinných osláv a stretnutí. Ak plánujete Váš svadobný deň alebo rodinnú oslavu, budeme sa veľmi tešiť, ak nás oslovíte. Radi zodpovieme všetky Vaše otázky a bude pre nás veľkým potešením, ak sa budeme môcť podieľať na realizovaní Vašich predstáv o výnimočnom dni v kruhu rodiny.

Kaviareň Arcadia

Jedinečný centrálny priestor spájajúci prvky pôvodnej architektúry s moderným prestrešením zo skla. Zámocká dvorana Arcadia predstavuje koncept podporujúci kvalitu hotelových služieb ako aj architektúry hotela. Je to centrálny reprezentatívny priestor ideálny pre plesy, konferencie a kultúrne podujatia počas celého roka s kapacitou 248 miest pri stolovom sedení a až 400 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia. Dvoranu je možné zatieniť, v ponuke je tiež plátno na premietanie vo veľkosti 7 x 3 metre.

U dobrého pastiera

Jednoloďová kaplnka sa nachádza na prízemí v okrajovej časti zámockého krídla priľahlého k severozápadnej veži. Interiér kaplnky je vyzdobený v rokokovom umeleckom štýle a obnovený doplnením dobových detailov podľa historických analógií. Obvodové steny kaplnky sú členené mramorovanými pilastrami so zlátenými hlavicami a ich plochy sú doplnené tematickými výjavmi v zdobených štukových zrkadlách. Zaujímavú farebnosť priestoru dotvára svetlo slnečných lúčov prenikajúce cez vysoké vitrážové okno. Kaplnka U dobrého pastiera je ideálnym priestorom pre cirkevný svadobný obrad a ďalšie sviatosti ale aj miesto na pokojné rozjímanie alebo rannú či večernú modlitbu.

Reštaurácia Rosalia

Zámocká reštaurácia Rosalia s kapacitou 100 miest, ktorá je situovaná v strednej časti pravého krídla sa nachádza v jedných z najstarších priestorov zámku z 13. storočia. Atraktívny priestor mohutných múrov s hlbokými okennými výklenkami uzaviera zaujímavá plochá klenba s bohatou štukovou výzdobou. Priestor zámockej reštaurácie dopĺňa separé salónik s veľkým okrúhlym stolom pre 10 hostí.

Župná sieň

Sieň nad hlavným vstupom do zámku s kapacitou 80 miest pri stolovom sedení a 109 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia, vyniká reštaurátorsky zhodnotenou pôvodnou neskorobarokovou freskovou výzdobou autorov viedenského dvora z 2. polovice 18. storočia.

Komora Haličského kráľovstva

Salónik je zariadený nábytkom v rokokovom štýle. Nesie v sebe prvky architektúry z 18. storočia, pretože táto reprezentatívna časť zámku bola podobne ako Župná sieň pristavaná neskôr. Priestor je vhodný na privátne stretnutia či rokovania až do kapacity 48 osôb pri divadelnom usporiadaní. Súčasťou vybavenia sú aj keramické kachle.

Vináreň Nicolaus s letnou terasou

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, dvoma salónikmi, tanečným parketom a biliardom poskytne miesto pre 80 hostí. V letnom období pribudne k vinárni letná terasa so 40 miestami na sedenie.

Piper klub

Útulný klub s krbom zariadený anglickým koženým nábytkom v štýle Chesterfield poskytuje priestor pre 22 hostí. Návštevníci si môžu vo fajčiarskom salóniku vychutnať chuť dobre spracovaného tabaku a chvíle spríjemniť dúškom kávy alebo kvalitným koňakom.

Bar Kupola

Bar na najvyššom poschodí ponúka príjemné posedenie v útulnom strešnom priestore. Spolu s terasou poskytuje bar priestor pre 20 hostí, ktorí si môžu vychutnať jedinečný výhľad na široké okolie až na Nízke Tatry.