Špeciálne zámocké menu

Šéfkuchár zámockej reštaurácie Rosalia, Artur Parol, a jeho skvelý tím, pre svojich hostí pravidelne pripravujú zámocké špeciálne menu. Aktuálne zámocké špeciálne menu nájdete v časti Gastronómia.

Aktuálne informácie a ponuku nájdete aj na našom FB a v Novinkách.

Ponuka špeciálnych menu počas roka je naozaj veľmi pestrá. V časti Gastronomické zážitky počas roka sa dočítate, aké špeciálne menu ste už u nás mohli ochutnať.

Doprajte sebe alebo darujte tým, ktorých si vážite ten najcennejší dar, ktorým je príjemne strávený čas s najbližšími, v tomto prípade v jedinečnom prostredí zrekonštruovaného zámku. Pobyt v zámockom hoteli robia nezabudnuteľným nádherné prostredie dýchajúce históriou, gastronomické zážitky v reštaurácii Rosalia aj unikátne wellness, v ktorom sa budete cítiť ako v skutočných antických kúpeľoch. Počas pobytu sa náš personál o Vás rád postará tak, aby ste si skutočne žili ako na zámku.

Poznáte ten pocit, keď vstúpite do miestnosti, ktorá je taká nasiaknutá atmosférou, že ju cítite až v špičkách prstov? Chce sa vám tancovať v priestore, uchovať si ho vnútri, nezabudnúť na pocit, ktorý vyvoláva. Predstavte si, že vstupujete do zámku, ktorým kedysi prechádzala šľachta. V dlhých svadobných šatách, ruka v ruke so svojou láskou, s ktorou ste si práve povedali ÁNO. Zámocká atmosféra, ligot krištáľových lustrov aj dotyk histórie na starobylých freskách.

Kto by nepoznal ikonickú záverečnú scénu z filmu Tri oriešky pre Popolušku, keď Popoluška s princom v bielom cválajú na koňoch krásnou zasneženou zimnou krajinou. Slnko svieti a odráža sa od snehových vločiek ako nekonečná záplava kryštálov a rovnako žiaria šťastím aj oni dvaja. Je to sen.

Práve teraz prichádza čas na originálnu svadbu v zime.

Romantický exteriér a čarokrásny interiér zámockého hotela môžu byť nádhernou súčasťou vašich svadobných fotografií.

Dovoľte nám predstaviť Vám našu ponuku balíkov Standard, De luxe a Royal.

Nech Vám krásne svadobné fotografie trvalo pripomínajú výnimočný deň Vášho života!

Doprajte sebe a svojim najbližším nezabudnuteľný zážitok v podobe pobytu v nádhernom prostredí zrekonštruovaného zámku alebo skutočný gurmánsky zážitok, o ktorý sa postará šéfkuchár so svojím tímom. Darčekový poukaz na ubytovanie alebo gastronomické služby v zámockom hoteli je hodnotný a výnimočný darček a je ideálnym spôsobom ako niekomu darovať nezabudnuteľný zážitok a vyjadriť tak poďakovanie a úctu tým, ktorých si vážime.

Pre záujemcov, ktorí sa chcú dozvedieť  viac o histórii zámku, ponúkame prehliadky zámku pre verejnosť s výkladom. Počas prehliadky návštevníci uvidia Župnú sieň s pôvodnou výzdobou, ktorá nemá na území Slovenska porovnateľnosť, rokokové kachľové pece aj štukovú výzdobu stropov. Výklad obsahuje bohatú históriu zámku spojenú s osudmi pôvodných majiteľov, predovšetkým rodu Forgach. Prehliadka vedie chodbou s cyklom nástenných malieb uhorských panovníkov zo 16. – 17. storočia.

Sú dni, keď aj biznis ide bokom …

… tak zaveste pracovné úlohy na klinec a oslávte spoločné firemné úspechy na zámku.

Veľkolepý záver pracovného roka si môžete užiť s kolegami v jedinečnom zámockom hoteli Galicia Nueva. Bezkonkurenčné služby, nádherné prostredie, luxusné wellness, skvelé jedlo a nielen to …