Doprajte sebe alebo darujte tým, ktorých si vážite ten najcennejší dar, ktorým je príjemne strávený čas s najbližšími, v tomto prípade v jedinečnom prostredí zrekonštruovaného zámku. Pobyt v zámockom hoteli robia nezabudnuteľným nádherné prostredie dýchajúce históriou, gastronomické zážitky v reštaurácii Rosalia aj unikátne wellness, v ktorom sa budete cítiť ako v skutočných antických kúpeľoch. Počas pobytu sa náš personál o Vás rád postará tak, aby ste si skutočne žili ako na zámku.

Pobytove_baliky_ (3)
Kaviareň Arcadia

Poznáte ten pocit, keď vstúpite do miestnosti, ktorá je taká nasiaknutá atmosférou, že ju cítite až v špičkách prstov? Chce sa vám tancovať v priestore, uchovať si ho vnútri, nezabudnúť na pocit, ktorý vyvoláva. Predstavte si, že vstupujete do zámku, ktorým kedysi prechádzala šľachta. V dlhých svadobných šatách, ruka v ruke so svojou láskou, s ktorou ste si práve povedali ÁNO. Zámocká atmosféra, ligot krištáľových lustrov aj dotyk histórie na starobylých freskách.

Doprajte sebe a svojim najbližším nezabudnuteľný zážitok v podobe pobytu v nádhernom prostredí zrekonštruovaného zámku alebo skutočný gurmánsky zážitok, o ktorý sa postará šéfkuchár so svojím tímom. Darčekový poukaz na ubytovanie alebo gastronomické služby v zámockom hoteli je hodnotný a výnimočný darček a je ideálnym spôsobom ako niekomu darovať nezabudnuteľný zážitok a vyjadriť tak poďakovanie a úctu tým, ktorých si vážime.

_MKF6692
Župná sieň

Pre záujemcov, ktorí sa chcú dozvedieť  viac o histórii zámku, ponúkame prehliadky zámku pre verejnosť s výkladom. Počas prehliadky návštevníci uvidia Župnú sieň s pôvodnou výzdobou, ktorá nemá na území Slovenska porovnateľnosť, rokokové kachľové pece aj štukovú výzdobu stropov. Výklad obsahuje bohatú históriu zámku spojenú s osudmi pôvodných majiteľov, predovšetkým rodu Forgach. Prehliadka vedie chodbou s cyklom nástenných malieb uhorských panovníkov zo 16. – 17. storočia.