Zámocký hotel Galicia Nueva

  • Miestny čas: 05:44
  • Počasie: 11°C / 52°F
Hradný apartmán

V zámockom hoteli sa nachádzajú štyri hradné apartmány. Dva apartmány, nachádzajúce sa na najvyššom poschodí zadných zámockých veží, sú zariadené vo vidieckom toskánskom a provensálskom štýle. Ďalšie dva hradné apartmány sa nachádzajú v tesnej blízkosti priestoru wellness a zámockej vinárne Nicolaus. Hradné apartmány sú charakteristické pôvodnými mohutnými kamennými múrmi, pričom spálne apartmánov sú umiestnené v zámockých vežiach.

Kúpeľne ponúkajú atraktívny historizujúci štýl zariadenia s využitím keramického obkladu. Každý apartmán je vybavený manželskou posteľou, kúpeľňou, vaňou, toaletou, bidetom a tri apartmány aj sprchovacím kútom. Hosťom je k dispozícii wifi pripojenie na internet, telefón, televízor, minibar, trezor a pracovný stôl. V prípade záujmu je možné požiadať o dve prístelky, či detskú postieľku.

Ubytovaným hosťom sú bezplatne poskytované raňajky v reštaurácii Rosalia, minerálna voda, welcome drink a vstup do wellness (bazén, hydromasážna vaňa, parná sauna, fínska sauna, oddychová miestnosť a fitness). Uvedené je poskytnuté aj hosťom ubytovaným na prístelke.

Hradný apartmán VLASTA je čiastočne prispôsobený pre imobilných hostí zámockého hotela. Nachádza sa v tesnej blízkosti wellness, zámockej vinárne a rýchlo a bezproblémovo je dostupná aj zámocká reštaurácia a dvorana.

* Ceny ubytovania sa môžu líšiť v závislosti od termínu Vášho pobytu a obsadenosti hotela.
VLASTA
Hradný apartmán č. 021

Hradný apartmán VLASTA sa nachádza v pravej časti predného krídla, pričom spálňa apartmánu je situovaná v juhovýchodnej zámockej veži. Apartmán patrí rozlohou k najväčším apartmánom zámockého hotela a pozostáva zo vstupnej časti, dennej miestnosti s pohodlným a veľkým sedením, spálne a kúpeľne s vírovou vaňou.

Charakter hradného apartmánu je neprehliadnuteľný a zvýrazňujú ho pôvodné historické zámocké múry, kamenné a tehlové steny a oblúkové stropné klenby. Apartmán sa nachádza v tesnej blízkosti wellness a preto návštevníkom, ubytovaným v tomto hradnom apartmáne, stačí prejsť niekoľko krokov a za pár sekúnd si môžu dopriať oddych vo vírivke, saunách či zaplávať si v bazéne.

Na rovnakom poschodí ako apartmán sa nachádza aj zámocká vináreň a rýchlo a ľahko je dostupná aj reštaurácia, zámocká dvorana a recepcia hotela. Zároveň je apartmán, vďaka svojej polohe v okrajovej časti zámockého krídla, ideálnym miestom na vychutnanie atmosféry ako v skutočnej kráľovskej komnate. Históriu zámku a život jeho obyvateľov pripomína aj zreštaurovaný pôvodný trámový strop s nádhernými maľbami

Vzhľadom na dobrú dostupnosť verejných priestorov pre hotelových hostí je vybavenie apartmánu čiastočne prispôsobené pre imobilných hostí. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte recepciu a prezrite si fotogalériu hradného apartmánu. Náš personál sa bude snažiť nájsť to najsprávnejšie a najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb a požiadaviek.

Veľkosť apartmánu: 100 m2

1 x manželská posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vírivá vaňa

Sprchovací kút

WC a bidet

Apartmán nie je klimatizovaný

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

2 x Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

MARTIN SAMUEL
Hradný apartmán č. 023

Hradný apartmán MARTIN SAMUEL sa nachádza v centrálnej časti severovýchodného krídla a východnej zámockej veži s výhľadom na Juhoslovenskú kotlinu. Apartmán patrí k najväčším apartmánom zámockého hotela a pozostáva z pôsobivej kamennej spálne s dreveným trámovým stropom, veľkej kúpeľne a skutočne kráľovskej dennej miestnosti, v ktorej sa nachádza pohodlné sedenie s konferenčným stolíkom a sedenie s rokovacím stolom.

Hradný charakter sprítomňujú mohutné kamenné múry, impozantné oblúkové klenby, pôsobivo vsadené okná a historické zariadenie. Zámockú atmosféru dotvára osvetlenie apartmánu ťažkými mosadznými lustrami.

Na tom istom poschodí ako apartmán sa nachádza aj zámocká vináreň a rýchlo a ľahko je dostupná aj reštaurácia, zámocká dvorana a recepcia hotela. Apartmán sa nachádza v tesnej blízkosti wellness a preto návštevníkom, ubytovaným v tomto hradnom apartmáne, stačí prejsť niekoľko krokov a za pár sekúnd si môžu dopriať oddych vo vírivke, saunách či zaplávať si v bazéne.

Veľkosť apartmánu: 97 m2

1 x manželská posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa

Sprchovací kút

WC a bidet

Pracovný stôl

Sedenie s rokovacím stolom

Sedenie s konferenčným stolíkom

2 x Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Apartmán nie je klimatizovaný

ALENA
Hradný apartmán č. 213

Hradný apartmán ALENA sa nachádza na najvyššom poschodí severozápadnej zámockej veže. Apartmán sa nachádza nad zámockou kaplnkou U dobrého pastiera a na vrchole veže sa nachádza pozlátený kríž. Apartmán pozostáva zo vstupnej predsiene, dennej miestnosti, spálne umiestnenej vo vežovej časti, samostatnej toalety, v ktorej sa nachádza wc a bidet a samostatnej kúpeľne, v ktorej sa nachádza vaňa aj sprchovací kút.

Apartmán je zariadený vo vidieckom toskánskom štýle, ktorý ponúka priestor pre odpočinok a zároveň napĺňa túžbu po spojení kultúry s prírodou. Útulnosť dennej miestnosti podčiarkujú naklonené stropné steny, drevená podlaha a zariadenie z prírodných materiálov v príjemných nerušivých farbách.

Spálňa apartmánu leží v severozápadnej rohovej zámockej veži a jej prírodný charakter vystihujú spevnené väzné trámy, drevená podlaha, kamenné steny a originálne okná zasadené v romantických okenných oblúkoch s tehlovou klenbou. V tejto veži sa zachovalo najviac pôvodných trámov vo vyhovujúcom stave, preto mohli byť počas rekonštrukcie očistené a sú v apartmáne zachované. Okná, umiestnené na všetkých stranách stien spálne, zabezpečujú v miestnosti dokonalé osvetlenie a zároveň hosťom poskytujú nádherný výhľad na okolité územie Juhoslovenskej kotliny, Revúcku vrchovinu na severe a pohorie Ostrôžky na západe.

Veľkosť apartmánu: 79 m2

1 x manželská posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa a sprchovací kút v samostatnej kúpeľni

WC a bidet v samostatnej kúpeľni

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

2 x Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Klimatizácia

DIANE DRORY-FORGACH
Hradný apartmán č. 216

Hradný apartmán DIANE DRORY-FORGACH sa nachádza na najvyššom poschodí v krajnej časti severovýchodného krídla a prechádza do severnej zámockej veže. Apartmán pozostáva zo vstupnej predsiene spojenej s dennou miestnosťou, kúpeľne a spálne, situovanej vo vežovej časti.

Apartmán je zariadený vo vidieckom provensálskom štýle, má nižšie šikmé stropy, drevené podlahy, utešené menšie okná a zariadenie z prírodných materiálov v príjemných svetlých farbách.

Príjemnú atmosféru dennej miestnosti umocňuje svetlo prenikajúce cez menšie, zaujímavo zasadené okná. V dennej miestnosti sa nachádza útulné sedenie s konferenčným stolíkom, pracovný stôl a zariadenie v svetlých farbách, vhodne zapadajúce do svetlého priestoru apartmánu.

Veľkosť apartmánu: 58 m2

1 x manželská posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa

WC a bidet

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

2 x Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Klimatizácia