Zámocký hotel Galicia Nueva

  • Miestny čas: 06:34
  • Počasie: 11°C / 51°F
PALATÍN ŽIGMUND FORGACH
Kráľovský apartmán č. 101

Trojizbový apartmán je umiestnený v najreprezentatívnejšom barokovom krídle na 1. poschodí, ktoré bolo pristavané v čase rozsiahlej prestavby zámku koncom 18. storočia. Je orientovaný na juhovýchodnú slnečnú stranu, smerom na francúzsky park a rozárium, ktoré sa nachádzajú na časti stredovekého opevnenia – bastiónoch pred hlavným vstupom do zámockého hotela.

Apartmán sa skladá z troch miestností, pričom veľkoryso riešená kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom je citlivo vsadená do pôvodného klenbového priestoru so štukovou výzdobou. K pôvodnému vybaveniu apartmánu patrí aj originálna kachľová keramická pec z 18. storočia. Apartmán je dverami prepojený s reprezentačnou Župnou sieňou, ktorá zaujme výnimočne bohatou freskovou, prevažne figurálnou výzdobou realizovanou v čase spomínanej prestavby zámku technikou maľby do mokrej omietky. V apartmáne je manželská posteľ, hostia môžu využívať internet, telefón, televízor, minibar, trezor a pracovný stôl. Kráľovský apartmán je klimatizovaný. V apartmáne je možnosť dvoch prísteliek, na požiadanie aj detská postieľka.

Ubytovaným hosťom sú bezplatne poskytované raňajky v reštaurácii Rosalia, minerálna voda, welcome drink, vstup do wellness (bazén, hydromasážna vaňa, parná sauna, fínska sauna, fitness). Uvedené je poskytnuté aj hosťom ubytovaným na prístelke.

* Ceny ubytovania sa môžu líšiť v závislosti od termínu Vášho pobytu a obsadenosti hotela.

Vybavenie

Veľkosť apartmánu: 108 m2

1 x manželská posteľ

možnosť pridať prístelku

Sprchovací kút a vaňa

WC a bidet

Pracovný stôl

Pohovky a kreslá

Konferenčný stôl so stoličkami

Kachľová pec z 18. storočia v dennej miestnosti

Klimatizácia

Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Prístup na wi-fi

Fotogaléria