Zámocký hotel Galicia Nueva

  • Miestny čas: 05:50
  • Počasie: 13°C / 55°F
Apartmán Mezonet
Oddych v provensálskom štýle

Tri mezonetové apartmány sa nachádzajú na druhom poschodí zámockého hotela, pričom spálne sú umiestnené v zámockých vežiach so spevneným krovom a novou strechou. Hostia si môžu užívať vidiecky provensálsky a toskánsky štýl zariadenia s pôsobivým výhľadom na široké okolie.

Vo všetkých mezonetových apartmánoch sa nachádza denná miestnosť, hlavná spálňa s manželskou posteľou, spálňa na poschodí s dvoma samostatnými lôžkami a kúpeľňa s vaňou, toaletou, bidetom a v jednom apartmáne aj so sprchovacím kútom. Hosťom je k dispozícii wifi pripojenie na internet, telefón, televízor, minibar, trezor, pracovný stôl a sedenie s konferenčným stolíkom.

Okrem uvedenej manželskej postele a dvoch samostatných lôžok je možné požiadať o dve prístelky, či detskú postieľku.

V cene izby sú zahrnuté raňajky v reštaurácii Rosalia, minerálna voda, welcome drink a vstup do wellness (bazén, hydromasážna vaňa, parná sauna, fínska sauna, oddychová miestnosť a fitness). Uvedené je poskytnuté aj hosťom ubytovaným na prístelke.

* Ceny ubytovania sa môžu líšiť v závislosti od termínu Vášho pobytu a obsadenosti hotela.
JULIANA TERÉZIA
Apartmán mezonet č. 201

Mezonetový apartmán JULIANA TERÉZIA sa nachádza na druhom poschodí v juhozápadnej zámockej veži. Z hlavnej spálne vedie schodisko do podkrovnej časti zámockej veže, ktorá je charakteristická tradičnými drevenými väznými trámami, opravenými a spevnenými počas rekonštrukcie zámku.
Provensálky štýl zariadenia dokonale podčiarkuje priestranný a slnečný priestor dvojposchodového apartmánu. Poloha apartmánu v okrajovej časti zámockého krídla a v najvyšších častiach veže zaručuje hosťom nádherné výhľady na južne vystupujúcu Cerovú vrchovinu až do diaľav Juhoslovenskej kotliny prechádzajúcej do Maďarska.
Priestranný apartmán, kamenné a tehlové steny, tradičné drevené trámy, kované postele a zariadenie v príjemných nerušivých farbách zaručujú hosťom pokojnú atmosféru a poskytujú možnosť vzdialiť sa od zhonu každodenných povinností.

Veľkosť apartmánu: 92 m2

1 x manželská posteľ

2 x samostatná posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa

WC a bidet

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Klimatizácia

JOHN MICHAEL FORGACH
Apartmán mezonet č. 223

Mezonetový apartmán JOHN MICHAEL FORGACH sa nachádza na druhom poschodí v centrálnej veži severovýchodného zámockého krídla. Už prvý krok do vstupnej predsiene apartmánu vyvoláva túžbu zistiť, čo sa ukrýva za ďalšími dverami. A veru sa za nimi nachádza nečakane rozľahlá a útulná miestnosť, ktorá zaujme tradičnými tehlovo-kamennými stenami a zaujímavým šesťuholníkovým pôdorysom. Napriek pevným kamenným zámockým múrom je v apartmáne vďaka priestrannému a svetlému priestoru príjemne hrejivá atmosféra. Drevené lomené schodisko vedie do druhej spálne, ktorá sa nachádza na najvyššom poschodí zámockej veže. Jej interiér dopĺňajú zreštaurované drevené väzné trámy a svetlo prechádzajúce cez dômyselne zasadené strešné okná.

Vďaka vystupujúcej polohe veže zo zámockého krídla a špecifickému pôdorysu, sa hosťom pri pohľade z okien naskytá nádherný pohľad na územie Juhoslovenskej kotliny na východe, na svahy Revúckej vrchoviny na severe a Cerovej vrchoviny na juhu.

Svetlý a vzdušný priestor apartmánu, príjemné zariadenie v provensálskom štýle a pôsobivý výhľad dodávajú miestu nezameniteľný pocit pokoja a voľnosti.

Veľkosť apartmánu: 87 m2

1 x manželská posteľ

2 x samostatná posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa

WC a bidet

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Klimatizácia

IVANA
Apartmán mezonet č. 228

Apartmán IVANA, zariadený v toskánskom štýle, je rozlohou najväčší mezonetový apartmán na zámku. Vládne tu pokoj vyžarujúci aj zo zariadenia, v ktorom prevládajú prírodné farby a materiály. Apartmán je situovaný na druhom poschodí v krajnej časti zámockého krídla a čelnej zámockej veži, ktorá chráni zámok z juhovýchodnej strany.

Na dolnom poschodí apartmánu sa nachádza rozľahlá denná miestnosť, ktorej zámocký charakter vystihujú zrekonštruované kamenné a tehlové múry, šikmé podkrovné steny a vkusné zariadenie z prírodných materiálov. Z dennej miestnosti vedie prechod do spálne, ktorá sa nachádza vo vežovej časti apartmánu. Cez okná zasadené v romantických oblúkových výklenkoch sa naskytá upokojujúci pohľad na rozsiahle územie Juhoslovenskej kotliny a okolitých pohorí.

Z hlavnej spálne vedie drevené lomené schodisko s kovaným zábradlím do spálne na poschodí. V tejto sa nachádzajú, pre toskánsky štýl typické, tradičné kované postele a sedenie s kvetinovým motívom v jemných farbách. Pôvodný štýl toskánskeho interiéru má nízky strop, je malý a tmavý, čo v tejto spálni podčiarkujú spevnené drevené väzné trámy a menšie elipsovité strešné okná.

Veľkosť apartmánu: 110 m2

1 x manželská posteľ

2 x samostatná posteľ

Možnosť pridať 2 prístelky

Vaňa a sprchovací kút

WC a bidet

Pracovný stôl

Sedenie s konferenčným stolíkom

2 x Televízor

Trezor

Telefón

Minibar

Klimatizácia