Zámocký hotel Galicia Nueva

  • Miestny čas: 07:46
  • Počasie: 17°C / 64°F
Dvojposteľová izba Štandard

Izby sú umiestnené na 2. poschodí zámockého hotela s nádherným výhľadom do okolitej krajiny. Zariadené sú v štýle viedenského historizmu v dvoch farebných konceptoch. 16 štandardných izieb je zariadených nábytkom v hnedých farbách a červeným kobercom a 6 izieb je zariadených svetlým bielym nábytkom a modrým kobercom.

Hostia môžu požiadať o izbu s manželskou posteľou alebo s oddelenými samostatnými lôžkami. Vo vybraných izbách je aj možnosť pridať 1 prístelku spoplatnenú v zmysle aktuálneho cenníka. V každej izbe je kúpeľňa s mramorovými obkladmi s toaletou, v 20 izbách je sprchovací kút a v 2 izbách je vaňa. Hosťom je k dispozícii pripojenie na internet, telefón, televízor, minibar, pracovný stôl, trezor a všetky izby sú klimatizované. Na požiadanie je k dispozícii detská postieľka.

Dve izby sú prepojené dverami, takže sa dajú využívať, napríklad, na ubytovanie rodín s deťmi.

Ubytovaným hosťom sú bezplatne poskytované raňajky v reštaurácii Rosalia, minerálna voda, welcome drink, vstup do wellness (bazén, hydromasážna vaňa, parná sauna, fínska sauna, fitness). Uvedené je poskytnuté aj hosťom ubytovaným na prístelke.

* Ceny ubytovania sa môžu líšiť v závislosti od termínu Vášho pobytu a obsadenosti hotela.

Vybavenie

manželská posteľ/oddelené lôžka

pracovný stôl

sprchovací kút/vaňa

WC

klimatizácia

prístup na wi-fi

televízor

trezor

telefón

minibar

Izba Štandard s červeným kobercom

Izba Štandard s modrým kobercom