Rok 2021 sa pomaly končí a my všetci s nádejou čakáme na lepší a zdravší rok 2022. Príďte si k nám s pohárom chladeného sektu pod žiarivou oblohou popriať netradične tradičné slová „Šťastný Nový rok“.
Užite si so svojimi blízkymi atmosféru zámockého hotela, oddýchnite si a načerpajte nové sily v elegantných priestoroch antického wellness.
Vychutnajte si silvestrovskú večeru, večerné premietanie filmov v dvorane Arcadia, aj našu zámockú kapustnicu s vareným vínkom.
Započúvajte sa do tónov známych melódií na želanie a o polnoci sa zababušení v teplej deke pozrite na rozžiarenú oblohu.
Počas celého večera bude k dispozícii DJ.

Cena balíka: od 228 € pre 2 osoby na 1 noc

Balík obsahuje ubytovanie s raňajkami pre dve osoby na jednu noc v izbe podľa Vášho výberu, skorší checkin od 12:00, vstup do wellness, 2x Silvestrovské menu, fľašu sektu pre dve osoby, tradičnú zámockú kapustnicu, varené víno alebo horúci čaj, pohár sektu k polnočnému ohňostroju,
počas celého večera bude k dispozícii DJ

Špeciálne poďakovanie zdravotnému personálu

Radi by sme poďakovali všetkým tým, ktorí sa o nás nezištne a obetavo starali počas ťažkého obdobia spojeného s ochorením COVID-19 po zdravotnej stránke – lekárom, zdravotným sestrám, záchranárom a ostatnému zdravotnému personálu.
Cena balíka pre zdravotný personál: od 379,80 € pre 2 osoby na 3 noci

Balík obsahuje ubytovanie s raňajkami pre dve osoby na tri noci v izbe podľa Vášho výberu, skorší checkin od 12:00, vstup do wellness,
2x Silvestrovské menu, fľašu sektu pre dve osoby, tradičnú zámockú kapustnicu, varené víno alebo horúci čaj, pohár sektu k polnočnému ohňostroju, počas celého večera bude k dispozícii DJ

Pobytový balík si môžete zakúpiť a rezervovať:

– na recepcii zámockého hotela **** Galicia Nueva, Zámocká 7, 985 11 Halič, okres Lučenec

– telefonicky na číslach + 421 472 852 200 a +421 472 852 211

– emailom na adrese recepcia@hotelgalicianueva.sk