Zámocký hotel Galicia Nueva ponúka svojim klientom niekoľko typov nadštandardných ubytovacích možností. Samotná kapacita hotela predstavuje 50 izieb vrátane apartmánov, čo predstavuje 108 pevných lôžok. Kapacita hotela aj s prístelkami a postieľkami je do 140 lôžok. Ide o 22 štandardných dvojlôžkových izieb a 28 exkluzívnych izieb Deluxe a apartmánov rôzneho typu. Izby Štandard sú zariadené v historizujúcom štýle. Izby Deluxe a apartmány ponúkajú hosťom zariadenie v rôznych slohoch, od gotiky cez renesanciu, barok, rokoko, empír alebo štýl francúzskeho Provensálska.

Deti do troch rokov bez nároku na samostatné lôžko sú ubytované zdarma.
Všetky izby sú nefajčiarske. Pre fajčiarov je k dispozícii Piper klub na prízemí a fajčiarsky salónik vo vinárni Nicolaus.

Vaši psí miláčikovia sú v našom hoteli vítaní. Ubytovanie psíkov poskytujeme vo vyhradených izbách a ich ubytovanie bližšie upravuje bod 4.12 Všeobecných obchodných podmienok zámockého hotela. Ohľadom ďalších informácii, prosím, kontaktujte recepciu. Ubytovanie psíka je spoplatnené sumou 25,00 eur za 1 noc.

Pre imobilných hostí je čiastočne prispôsobený hradný apartmán VLASTA. Pre viac informácií, prosím, kontaktujte recepciu a prezrite si fotogalériu hradného apartmánu. Náš personál sa bude snažiť nájsť to najsprávnejšie a najvhodnejšie riešenie Vašich potrieb a požiadaviek.

Raňajky pre hotelových hostí sú pripravené v reštaurácii Rosalia od 7:00 do 10:00.
Hoteloví hostia majú neobmedzený vstup do Wellness denne od 8:00 do 22:00.(alebo v závislosti od momentálne platných opatrení)

CHECK IN/UBYTOVANIE: od 15:00
CHECK OUT/ODUBYTOVANIE: do 11:00

Ceny ubytovania sa môžu líšiť v závislosti od termínu Vášho pobytu a obsadenosti hotela.