Zámocký hotel Galicia Nueva je celou svojou atmosférou stvorený pre najkrajší spoločný deň dvoch mladých ľudí – svadbu a svadobnú hostinu. Historické zázemie, dokonalý servis, čarovné prírodné prostredie, to všetko sú ingrediencie rozprávkovej svadby. Nechýba ani autentická zámocká svadobná kaplnka, takže Vášmu sobášu už nič nebráni.

Galicia Nueva vo svojich priestoroch veľmi rada privíta tiež hostí, ktorí sa rozhodli osláviť významné rodinné udalosti najmilších práve týmto spôsobom. Oslava promócie, otcovej päťdesiatky alebo zlatej svadby milovaných rodičov sú udalosti, ktorým náš zámocký hotel prepožičia nielen rozmer výnimočnosti, ale punc nezabudnuteľného spoločného zážitku celej rodiny.

Ak plánujete Váš svadobný deň a prajete si ho prežiť na zámku ako kráľ a kráľovná, budeme sa veľmi tešiť, ak nás oslovíte.

Radi zodpovieme všetky Vaše otázky a bude pre nás veľkým potešením, ak sa budeme môcť podieľať na realizovaní snov a predstáv o Vašom svadobnom dni, ktorý bude jedinečný a nezabudnuteľný pre Vás aj Vašich svadobných hostí.

Rozprávková svadba v zime

Kto by nepoznal ikonickú záverečnú scénu z filmu Tri oriešky pre Popolušku, keď Popoluška s princom v bielom cválajú na koňoch krásnou zasneženou zimnou krajinou. Slnko svieti a odráža sa od snehových vločiek ako nekonečná záplava kryštálov a rovnako žiaria šťastím aj oni dvaja. Je to sen.

Práve teraz je ideálny čas na rezervovanie termínu, aby ste sa už mohli tešiť na originálnu svadbu v zime.

Svadobný balíček „GACH“

Balíček obsahuje:

Aperitív 

Slávnostné servírované trojchodové menu

Polnočný bufet

Káva

Izba Štandard pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

65 eur na osobu

Svadobný balíček „DIANE“

Balíček obsahuje:

Aperitív

Slávnostné servírované štvorchodové menu

Polnočný bufet

Káva

Hradný apartmán pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

75 eur na osobu

Svadobný balíček „FORGACH“

Balíček obsahuje:

Aperitív

Slávnostné servírované štvorchodové menu

Druhá servírovaná večera

Polnočný bufet

Káva

Apartmán De LUXE pre mladomanželov počas svadobnej noci

Degustácia servírovaného menu pre 2 osoby vopred

95 eur na osobu

Ponuka je platná pre svadobné hostiny s minimálnym počtom osôb 20. Vaše požiadavky, predstavy, cenu a všetky podmienky svadobnej hostiny s Vami pri osobnom stretnutí prediskutuje náš Wedding Manager (tel. kontakt: +421 918 149 190, email: wedding@hotelgalicianueva.sk) a vypracuje Vám svadobnú ponuku. Rezervácie sú závislé na dostupnosti a vyžadujú písomné potvrdenie obidvoch strán a následné zaplatenie zálohovej faktúry. Počet osôb musí zodpovedať kapacite priestoru.

Zámocká dvorana ARCADIA od 70 osôb

Reštaurácia ROSALIA od 20 do 50 osôb

Župná sieň s Rokoko salónikom od 20 do 70 osôb

Vináreň NICOLAUS od 20 do 50 osôb

V prípade záujmu, Vám vieme sprostredkovať kontakt na fotografa, kameramana, hudobnú produkciu aj realizáciu kvetinovej výzdoby. Taktiež vieme pre Vás zabezpečiť svadobné auto – historický Jaguar. Budeme sa snažiť zrealizovať všetky Vaše požiadavky a predstavy o Vašom najkrajšom dni …

Uvedené ceny sú platné od 1. 11. 2019. Hotel si vyhradzuje právo na zmenu cien. Cena zahŕňa 20 % DPH.

Wedding_Galicia_Nueva_1
Wedding_Galicia_Nueva_2
Wedding_Galicia_Nueva_3
Wedding_Galicia_Nueva_4
Wedding_Galicia_Nueva_5
Wedding_Galicia_Nueva_6
PlayPause
previous arrow
next arrow