fbpx
SK
EN
HU

Zámocký park

Anglický lesopark s rybníkom je jedinečným miestom, ktoré vás hneď prenesie do oázy pokoja. Piknik v parku, či plavba na člnku popod romantický mostík

na pôvodný ostrovček, nadchne nielen romantické duše. Na svoje si prídu všetci, ktorí radi načúvajú zvukom prírody, ale aj tí aktívnejší – cyklisti, majitelia psích miláčikov, či rekreační rybári.

Otváracie hodiny* zámockého altánku Filagória

 

Nedeľa – Štvrtok od 11:00 hod. do 19:00 hod.

 

Piatok – Sobota od 11:00 hod. do 20:00 hod.

 

* v prípade priaznivého počasia

Multifunkčné športové ihrisko

Pre milovníkov aktívneho životného štýlu zámocký park ponúka starostlivo vybudované multifunkčné športové ihrisko. Zorganizujte si počas dovolenky u nás priateľský turnaj v ping-pongu, tenise, volejbale alebo bedmintone, kde výhrou bude spoločne strávený čas s vašimi najbližšími.

Zámocký rybník s altánkom Filagória

Srdce zámockého parku dotvára pôvodný rybník s malebným ostrovčekom a plážovými ležadlami. Ideálne miesto na letný relax
s osviežujúcim nápojom.

Detský svet

Detským hosťom sme pripravili špeciálne miesto v parku, kde sme
s láskou postavili detský domček s pieskoviskom, šmykľavkou a hojdačkami.

Zámocká mini farma

V súlade s prírodou žijú aj naše zvieratká, obyvatelia mini farmy. Malým farmárom starostlivo pripravíme v kuchyni zdravé dobroty, ktorým sa poteší oslík Galicio milujúci maškrty, priateľský poník Pedro ako aj ostatné zvieratká, ktoré sa tešia každej vašej návšteve.