Reštaurácia ROSALIA
Zámocká reštaurácia

Zámocká reštaurácia Rosalia s kapacitou 80 miest pri štandardnom rozmiestnení stolov je situovaná v strednej časti pravého krídla zámockého objektu. Priestor kopíruje jednu z najstarších častí celého zámku, pôvodne z 13. storočia. Atraktivitu mohutných múrov s hlbokými okennými výklenkami podčiarkuje veľmi zaujímavá plochá klenba s bohatou štukovou výzdobou. Priestor zámockej reštaurácie dopĺňa príjemný separé salónik s veľkým okrúhlym stolom pre 10 hostí.

Pre gastronomické zážitky našich hostí je reštaurácia Rosalia otvorená denne od 11:00 do 22:00.

V prípade záujmu si môžete rezervovať stôl v reštaurácii Rosalia na telefónnom čísle +421 918 471 762.

ARCADIA
zámocká dvorana

Jedinečný centrálny priestor spájajúci prvky pôvodnej architektúry s moderným skleným prestrešením. Zámocká dvorana Arcadia predstavuje koncept podporujúci kvalitu hotelových služieb ako aj architektúry hotela. Dvorana je využívaná na podávanie hotelových raňajok a tiež ako kaviareň či reštaurácia. Je to však aj centrálny reprezentatívny priestor pre plesy, konferencie a kultúrne podujatia počas celého roka s kapacitou viac ako 250 miest pri stolovom sedení a až 400 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia.

Kaviareň Arcadia je pre hostí otvorená denne od 10:00 do 22:00.

Piper klub
Útulný klub v štýle Chesterfield

Útulný klub s krbom zariadený anglickým koženým nábytkom v štýle Chesterfield poskytuje priestor pre 20 hostí. Návštevníci si môžu vo fajčiarskom salóniku vychutnať relax podčiarknutý kvalitným koňakom.

Piper klub je pre hostí otvorený denne od 11:00 do 22:00.

Vináreň NICOLAUS s letnou terasou
Zámocká vináreň s vínnym archívom

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, jedným separé salónikom, jedným fajčiarskym salónikom, tanečným parketom a biliardom poskytne miesto pre 100 hostí. Pri vinárni je vonkajšia terasa, ktorá v príjemnom počasí v období od jari do jesene poskytuje miesto na sedenie pre 40 hostí.

Otváracie hodiny:

piatok: 16:00 – 24:00

sobota: 13:00 – 24:00

nedeľa: 13:00 – 22:00

Vážení hostia, touto cestou nám dovoľte informovať Vás, že zámocká vináreň Nicolaus bude od 1. novembra 2017 uzavretá pre verejnosť.

Bar Kupola
Jedinečný výhľad na okolie

Bar na najvyššom poschodí ponúka privátne posedenie v útulnom strešnom priestore. Spolu s terasou poskytuje bar priestor pre 20 hostí, ktorí si môžu vychutnať jedinečný výhľad na široké okolie zámockého hotela, za pekného počasia až na Nízke Tatry.

Iba pre vopred nahlásené rezervácie. Ponuka je dostupná na vyžiadanie.