fbpx
SK
EN
HU

Kedy nás môžete navštíviť?

 Raňajky od 7:00 do 10:00 hod.

 

Reštaurácia od 12:00 do 22:00 hod. 

 

Vináreň Nicolaus

 

PO – PI 14:00 do 24:00 hod. 

 

SO 13:00 do 24:00 hod. 

 

NE 13:00 do 24:00 hod. 

Zámocká reštaurácia

ROSALIA

Pri návšteve reštaurácie Rosalia môžete očakávať skutočne nezabudnuteľný zážitok. Svojím jedinečným spojením histórie a súčasnosti dokáže táto reštaurácia poštekliť vaše chuťové poháriky, vtiahnuť vás do veľkolepej atmosféry a ponúknuť gastronómiu, spájajúcu tradičné recepty s modernými prvkami hotelovej kuchyne.

Rosalia 2
dvorana

Zámocká dvorana

ARCADIA

Jedinečný priestor s modernou oblúkovou sklenenou strechou v súlade s pôvodnou architektúrou vytvára atmosféru, ktorá vás okamžite očarí. Kombinácia príjemného posedenia v kaviarenskej časti a gastronómie v reštauračnej časti, vám umožní vychutnať si to najlepšie z obidvoch svetov.

Zámocká vináreň

NICOLAUS

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, separé salónikom, fajčiarskym salónikom, tanečným parketom a biliardom, je miesto, kde sa snúbi vášeň k vínam s dokonalým pohodlím. Nádherné slnečné dni a príjemné večery si môžete vychutnať na letnej terase.

Vináreň stoly
piper

Útulný klub v štýle Chesterfield

Piper klub

V útulnom klube s krbom zažijete dokonalosť tradičnej elegancie a luxusu. Anglický kožený nábytok v štýle Chesterfield vytvára pohodlnú atmosféru, kde si môžete oddýchnuť a dopriať si vynikajúci koňak, ktorý podčiarkne váš zážitok.