ROSALIA
Zámocká reštaurácia
ARCADIA
zámocká dvorana

Jedinečný centrálny priestor spájajúci prvky pôvodnej architektúry s moderným skleným prestrešením. Zámocká dvorana Arcadia predstavuje koncept podporujúci kvalitu hotelových služieb ako aj architektúry hotela. Dvorana je využívaná na podávanie hotelových raňajok a tiež ako kaviareň či reštaurácia. Je to však aj centrálny reprezentatívny priestor pre plesy, konferencie a kultúrne podujatia počas celého roka s kapacitou viac ako 250 miest pri stolovom sedení a až 400 miest pri divadelnom usporiadaní sedenia.

Kaviareň Arcadia je pre hostí otvorená denne od 08:00 do 22:00.

(alebo v závislosti od aktuálne platných hygienických opatrení)

Piper klub
Útulný klub v štýle Chesterfield

Útulný klub s krbom zariadený anglickým koženým nábytkom, v štýle Chesterfield, poskytuje priestor pre 20 hostí. Návštevníci si môžu vo fajčiarskom salóniku vychutnať relax podčiarknutý kvalitným koňakom.

Piper klub je pre hostí otvorený denne od 07:00 do 22:00.

(alebo v závislosti od aktuálne platných hygienických opatrení)

NICOLAUS
Zámocká vináreň s vínnym archívom a letnou terasou

Zámocká vináreň spolu s vínnym archívom, jedným separé salónikom, fajčiarskym salónikom, tanečným parketom a biliardom poskytuje miesto pre 100 hostí. Pri vinárni je vonkajšia terasa, ktorá v príjemnom počasí v období od jari do jesene poskytuje miesto pre 40 hostí.

V prípade záujmu o zorganizovanie súkromného podujatia (svadba, oslava, promócia, firemný večierok, …) je priestor vinárne k dispozícii a neváhajte nás kontaktovať ohľadom voľného termínu.

Vždy aktuálne informácie nájdete na webovej stránke v časti Aktuality aj na Facebooku – Zámocký hotel Galicia Nueva.

Taktiež nás, prosím, neváhajte kontaktovať na recepcii na čísle +421 47 28 52 200 alebo +421 47 28 52 211.

Bar Kupola
Jedinečný výhľad na okolie

Bar na najvyššom poschodí ponúka privátne posedenie v útulnom strešnom priestore. Spolu s terasou poskytuje bar priestor pre 20 hostí, ktorí si môžu vychutnať jedinečný výhľad na široké okolie zámockého hotela, za pekného počasia až na Nízke Tatry.

Iba pre vopred nahlásené rezervácie. Ponuka je dostupná na vyžiadanie.